Да обърнеш двубой с Клоп начело: Вижте как треньорът надъхвал играчите

8059 0

Един от трансферните удари на Ливърпул през лятото - Доминик Собослай, е в серия от 7 пълни двубоя от началото на сезона, като два бяха с Унгария през международната пауза.

Вчера полузащитникът бе замесен в обрата на мърсисайци над Уулвърхемптън до крайното 3:1. "Вълците" имаха аванс в резултата още от 7-ата минута, но в крайна сметка се пропукаха в края и допуснаха обрат.

Разкритието на Собослай

След двубоя унгарецът обясни как мениджърът Юрген Клоп е успял да мотивира своите възпитаниците на почивката за постигнатия обрат:

"Той ни говори за страстта, от какво се нуждаем през второто полувреме, за нужния труд и какво трябва да вложим в мача. Определихме формацията и след това всеки си свърши работата, за да спечелим мача", обясни Собослай пред медиите.

Вижте коя легенда прогнозира, че Ливърпул може да стане шампион!