Антонио Рюдигер вкара умопомрачителен "английски гол" от около 40 метра (ВИДЕО)

3608 0

Централният защитник на Челси Антонио Рюдигер отбеляза едно от попаденията на сезон 2021/22 в английската Висша лига!

Тимът на Томас Тухел не успя да отбележи гол във вратата на гостуващия Брентфорд през първите 45 минути на "Стамфорд Бридж", но 180 секунди след началото на втората част резултатът бе открит и то по какъв начин...

Рюдигер получи подаване на около 40 метра от вратата на Давид Рая и не се поколеба да опита късмета си с бомбен шут, който се отби от десния страничен стълб и след това влетя в мрежата за 1:0.