4 от 4 за Арсенал през лятото, този път го отнесоха американци (ВИДЕО)

1273 0

Арсенал постигна четвърта поредна победа в контролите си през това лято, след като се наложи с 3:1 над Орландо Сити в мач, който се проведе на стадион "Експлория" в Орландо, щата Флорида.

Тимът на Микел Артета продължи с доброто си представяне и след като надигра Ипсуич (5:1), Нюрнберг (5:3) и Евертън (2:0), сега без особени затруднения стори същото и с американския отбор.

Габриел Мартинели откри резултата още в 5-ата минута, а в 29-ата Орландо се върна в мача чрез Факундо Торес. След малко повече от час игра "артилеристите" отново излязоха напред, като автор на второто попадение бе Еди Нкетия.

В 80-ата минута Рийс Нелсън сложи точка на спора с трети гол, като асистенцията бе дело на Букайо Сака.

*На 24 юли Арсенал ще игра приятелски двубой с Челси, а на 30 юли среща Севиля в мач за Купата на Емирствата!

Репортаж от мача Арсенал 3:1 Орландо Сити: