Манчестър Сити се измъчи срещу мексиканци, Ерлинг Холанд не помириса терена (ВИДЕО)

2403 0

Английският гранд Манчестър Сити победи трудно с 2:1 мексиканския Клуб Америка в приятелски мач, който се проведе на стадион "NRG" в Хюстън, Тексас!

Хосеп Гуардиола пусна като титуляр новото попълнение Хулиан Алварес, но остави на пейката в хода на цялата среща Ерлинг Холанд.

Кевин де Бройне бе автор на двете попадения за "гражданите", които паднаха в 30-ата и 46-ата минути на първото полувреме, а между тях (43') Хенри Мартин бе върнал едно попадение.

*На 24 юли "небесносините" ще играят контрола срещу Байерн Мюнхен, а на 30 юли е сблъсъкът с Ливърпул за Къмюнити Шийлд!

Репортаж от Манчестър Сити 2:1 Клуб Америка: