Зверската игра в сблъсъка Бенфика - Ливърпул, за която никой не говори (ВИДЕО)

5695 0

Английският гранд Ливърпул изглежда все по-близо до мечтания 1/2-финал в Шампионска лига, след като надигра Бенфика като гост с 1:3 в първата среща. Мърсисайдци влязоха като абсолютни фаворити в срещата в Лисабон, но срещнаха сериозен отпор.

"Червените" изиграха силно първо полувреме и поведоха с два гола, но през втората част Бенфика се върна в мача и дори имаше шансове да изравни резултата. Изключителен мач за португалския тим изигра халфът Юлиан Вайгъл, но за неговото представяне почти не се говореше.

Вайгъл игра фантастично през 90-те минути и бе с ключова роля за това Бенфика да не допусне повече голове. Той подхвана и не малко атаки на своя отбор. Вайгъл бе господар в средата на терена и създаде главоболия на играчите на Ливърпул.

Представянето на Вайгъл срещу Ливърпул може да видите във видеото по-долу. Ас на Ливърпул също впечатли в мача с Бенфика, като дори бе сравнен с Кевин де Бройне (ВИДЕО).