Севиля изтърва да оглави класиране в Шампионска лига след гол в последната минута (ВИДЕО)

1025 0

ПСВ постигна драматично реми при домакинството си на Севиля от втория кръг в Шампионска лига. Крайното 2:2 оформи Джордан Тезе в последната минута от добавеното време към двубоя.

И четирите попадения паднаха през втората част, половината от които - в заключителните минути. Андалусийците бяха на път да открият още в 52-ата чрез Педроса, но голът бе отменен чрез ВАР. Така феновете почакаха акцията на Гудел в 68-ата минута, за да видят първия гол.

Домакините върнаха чрез Де Йонг от дузпа в 86', но Ен Несири донесе преднина за съотборниците си след броени секудни. Така Севиля реализира и двете си точни положения преди Тезе да оформи 2:2.

Това бе първо реми в съперничеството между отборите, след като отборите играха в началото на годината в елиминациите на Лига Европа. Тогава Севиля спечели на свой терен с 3:0, а след това отстъпи с 0:2.

Сега Севиля е трети след две ремита от началото на фазата, а ПСВ има само точна на дъното. Водач е Ланс след успеха с 2:1 над втория Арсенал.

Вижте какво се случи във всички двубои от Шампионска лига!