Провал след провал: Челси не е записвал подобни цифри от 30 години насам

1896 0

Челси продължава да играе изключително неубедително и резултатите го показват. След незадоволителните резултати във Висшата лига, то те продължават и в Шампионска лига. Лондоначани загубиха с 2:0 от Реал Мадрид на "Сантяго Бернабеу" в първия 1/4-финал.

Има ли път нагоре за Челси?

Реваншът е следващата седмица в Лондон, но възпитаниците на Франк Лампард ще трябва да сътворят чудо, ако искат обрат и да играят на полуфиналите в турнира. След като тази вечер не успяха да отбележат гол, това се превърна в четъвртия пореден мач без попадение. Предните три двубоя са срещу Астън Вила, Ливърпул и Уулвърхемптън.

Още от първите минути вратарят не знаеше на кой защитник да подаде, защитниците бяха силно притиснати, а халфовата линия също изглеждаше изгубена. Нападателите не атакуваха, не пресираха, не направиха много, бяха само част от коментарите в английските медии. А да припомним, че прогнозата на собственика на Челси Тес Боели бе, че днес ще победят с 0:3.