Манчестър Сити срещу РБ Лайпциг - последни мачове, контузени играчи, вероятни стартови състави

Снимка: Getty Images / колаж: SportLive

2954 0

В 22:00 ч. българско време на 14 март (вторник) на стадион "Етихад" ще се изиграе мачът-реванш от 1/8-финалите на Шампионска лига между отборите на Манчестър Сити и РБ Лайпциг!

"Първото полувреме" на този сблъсък се състоя на "Ред Бул Арена" на 22 февруари и не излъчи победител - англичаните бяха по-добри през първите 45 минути, в които Рияд Марез откри резултата, но през втората част немците тотално промениха облика си и стигнаха до крайното 1:1 с попадение на Йошко Гвардиол.

Реваншът е 'отворен', макар че тимът на Хосеп Гуардиола е очевидният фаворит в тази двойка (другият 1/8-финален мач тази вечер е Порто - Интер, а "нерадзурите" имат крехък аванс от 1:0).