Манчестър Сити - РБ Лайпциг по ТВ: Къде да гледаме реванша от Шампионска лига?

2885 0

В късните часове на 14 март (вторник) Манчестър Сити е домакин на РБ Лайпциг в мач-реванш от 1/8-финалите на Шампионска лига!

Първата среща в Германия завърши 1:1 - тогава Рияд Марез изведе "гражданите" напред в резултата през първото полувреме, а Йошко Гвардиол възстанови равенството след 70 минути игра на "Ред Бул Арена".

За последно "небесносините" победиха Кристъл Палас с 1:0 (11 март) в двубой от 27-ия кръг на Острова, а "биковете" разбиха Борусия Мьонхенгладбах с класическото 3:0 (11 март, 24 кръг на Бундеслигата).

Днес ще се изиграе четвъртият официален мач между Сити и Лайпциг, а до момента "везните" са изравнени - една победа за англичаните (6:3), една за немците (2:1) и равенството 1:1 от 22 февруари тази година.

*Осминафиналният реванш довечера ще започне в 22:00 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Max Sport 3". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Манчестър Сити - РБ Лайпциг НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!