7 мача и гол във всеки един от тях: Резултатите от квалификациите в Шампионска лига (25.07)

2530 0

Тази вечер (25.07) се изиграха 7 срещи от втория квалификационен кръг в Шампионска лига. В сряда вече предстои да разберем и как ще се справи Лудогорец срещу Олимпия (Любляна) в Разград.

В днешните двубои два приковават вниманието, тъй като може да отредят потенциалните съперници на "орлите". Ако отборът на Ивайло Петев преодолее Олимпия, то в следващия кръг в Шампионска лига ще се изправи срещу победителя от двойката Галатасарай - Жалгирис. В Литва двата тима завършиха 2:2 като изравнителното попадение за домакините падна едва във втората от общо шест добавени минути чрез Казлаускас. Именно той бе и изгонен с втори жълт картон.

Динамо Загреб пък записа категоричен успех срещу Астана в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионска лига. Хърватският тим бе безкомпромисен и победи у дома с 4:0.

Двубоят може да се окаже важен за Лудогорец в случай, че разградчани отпаднат от Олимпия (Любляна). В такъв случай ще се изправят в Лига Европа срещу отпадналия от горната двойка. И по всичко личи, че това ще бъде бившият отбор на Станимир Стоилов.

Във всичките 7 срещи имаше поне един отбелязан гол - общо 18, като и немалка част оставиха интрига и за реваншите.