Феноменален Никола Илиев вкара 4 гола за Интер в един мач в Шампионска лига! (ВИДЕО)

Снимка: Оф. сайт на Интер

4211 0

Българският национал Никола Илиев избухна за младежкия отбор на Интер и вкара четири гола при победата с 4:2 над Виктория Пилзен в младежката Шампионска лига. С победата "нерадзурите" си осигуриха класиране за елиминациите като втори отбор в групата.

Илиев откри резултата още в 22-ата минута, а десет минути по-късно отново се разписа. Другите два гола на 18-годишния Никола дойдоха през втората част - в 65' и 77', а благодарение на силната игра на българина италианският тим взе победата.

Никола Илиев не спира да блести в младежкия тим на Интер, като преди няколко дни вкара и победния гол при победата над Фиорентина в първенството. Илиев бе привлечен в миланския гранд от отбора на Ботев Пловдив, където той бе юноша на отбора.

Наскоро Никола Илиев получи повиквателна от националния селекционер Младен Кръстаич за мачовете срещу Гибралтар и Северна Македония. По-рано пък имаше информации, че Интер ще прати Никола Илиев да трупа опит в Серия Б.