Гарет Бейл след гола си срещу САЩ: Чувството беше страхотно, но бих го заменил за...


Гарет Бейл след гола си срещу САЩ: Чувството беше страхотно, но бих го заменил за...
Снимка: Getty Images

1768 0

Звездата на националния отбор на Уелс - Гарет Бейл, заяви, че е страхотно да вкараш гол на световно първенство, но и че би заменил всяко свое лично постижение за отборен успех! Късно снощи (21 ноември) той се разписа от дузпа за 1:1 срещу САЩ и така "драконите" спечелиха точка в първия си мач на най-голямата "сцена" от 1958 насам.

"Нямах абсолютно никакво съмнение, че ще вкарам дузпата. Направих го и чувството беше страхотно, но бих го заменил за три точки, честно казано", не скри Бейл в коментара си след срещата.

"Не изиграхме добро първо полувреме и те доминираха. Старши треньорът обаче ни изнесе отлична реч на почивката и нещата се промениха. Излязохме на терена готови за битка, както го правим по принцип. Показахме характер и се надявам да го направим и в следващия мач", допълни още той.

Гарет Бейл призна, че се е уморил в края на двубоя, но това няма никакво значение, когато играеш за страната си: "В края наистина се уморих, но девет минути добавено време наистина са много. Нямам идея откъде дойде то. Когато обаче защитаваш националната фланелка, намираш сили дълбоко в себе си и довършваш започнатото".

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - "Всички в тима са разочаровани" - коментарът на треньора на САЩ след 1:1 срещу Уелс!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички