19663 0

Голямата звезда на футбола Кристиано Роналдо направи своя неофицален дебют в Саудитска Арабия. Португалецът игра за сборния звезден тим на Ал Наър и Ал Хилал срещу ПСЖ в двубой, спечелен от парижани с 4:5.

Роналдо отбеляза две от попаденията през първото полувреме, едното от тях от дузпа. През втората част, след около час игра, Роналдо бе заменен, а малко след това и повечето звезди на ПСЖ.

В края на двубоя това не спря феновете по трибуните да го поздравят. А в социалните мрежи се появи и любопитно видео как им отговаря. Бившата звезда на Реал Мадрид изпраща въздушна целувка на своите почитатели и им помахва с ръка с доста "закачлива усмивка".

След зрелището, организаторите връчиха статуетка за "Играч на мача", която очаквано или не отиде в ръцете на Кристиано Роналдо, който въпреки загубата успя да отбележи едно попадение повече от своя съперник Лионел Меси. А ето и едно от попаденията му (ВИДЕО).