1524 0

Суперзвездата на Ал Насър Кристиано Роналдо беше заменен през втората част на приятелския двубой между сборен тим на Ал Насър и Ал Хилал и ПСЖ. Това се случи в 61-ата минута.

Вероятната причина за това е, че португалската звезда не е играл интензивно почти месец. За последно той бе на терена на 10-и декември по време на четвъртфинала на Мондиал 2022 между "мореплавателите" и Мароко. Тогава нападателят влезе като резерва.

Иначе носителят на пет награди "Златната топка" се представи на високо ниво в мача. Той вкара две от трите попадения за своя тим, като бе точен през първото полувреме. Звездата изравни от дузпа, след като ПСЖ бе повел с гол на Лео Меси в 3', а в края на втората част вкара и за 2:2.

Трябва да се отбележи, че стадионът в Рияд изпрати Роналдо с аплодисменти при смяната му. Трябва да се отбележи, че решението бе на Марсело Гаярдо, който беше треньор на сборния арабски тим в двубоя.А ето с какъв вълшебен финт се открои Кристиано в този мач.