Новак Джокович даде само два гейма на 81-ия в света на старта в Казахстан

877 0

Световният №7 - Новак Джокович, стартира с категорична победа участието си на силния тенис турнир от сериите АTP 500 в Казахстан. Сърбинът разби Кристиан Гарин (№81) с 2:0 сета - 6:1, 6:1 за 1 час и 2 минути игра в Астана!

Ноле, който загря за надпреварата с титла в Тел Авив, проби подаването на чилиеца още в първия му сервис гейм. До края на сета той направи още два брейка за комфортното спечелване на частта. Във втората резултатът се повтори, като този път Джокович осъществи два пробива.

35-годишният тенисист изигра страхотен мач на собствен сервис и загуби само четири точки на първото си подаване и още две на второто. Освен това, така и не му се наложи да отразява точка за пробив.

В спор за място на 1/4-финалите, Новак Джокович ще играе с нидерландеца Ботик ван де Зандсхулп (№34). Още новини за тенис ще откриете в SPORTLIVE.BG!