Къде да гледаме световната квалификация България - Италия?

2965 0

Тази вечер българският национален отбор посреща Италия във втория си мач от световните квалификации за Катар 2022. Двубоят започва в 21,45 часа и ще се проведе на Националния стадион "Васил Левски".

На старта на този цикъл националите ни допуснаха загуба с 1:3 срещу Швейцария в София. Тимът ни влезе по ужасяващ начин в мача, допускайки 3 гола за 6 минути, които не можа да навакса, въпреки мобилизирането си през втората част. Италия започна своето участие в квалификациите с победа с 2:0 над Северна Ирландия.

Очаква се българският селекционер да направи поне 4 промени в сравнение със състава срещу Швейцария. Футболистите на ЦСКА Георги Йомов и Петър Занев ще останат най-вероятно на пейката, след като бяха сред най-слабо представилите се в първия мач. Двубоят България - Италия ще бъде предаван пряко по БНТ 1, можете да го следите НА ЖИВО и в Sportlive.bg.