Станимир Стоилов призна, че не е очаквал разгрома на Лудогорец над Астана

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

3689 0

Бившият треньор на Астана Станимир Стоилов сподели, че не е очаквал толкова голяма загуба за бившия му отбор при гостуването на Лудогорец в реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Шампионите на Казахстан отстъпиха с 1:5 на реванша в Разград снощи и отпаднаха от турнира с общ резултат 3:6.

"Не очаквах толкова голям резултат. Лудогорец успя да реализира шансовете си и заслужено победи. Астана имаше много злощастни дванадесет минути през второто полувреме", каза Стоилов, цитиран от Legalbet.kz.

"Казах, че Лудогорец е на същото ниво като Динамо Загреб. Каквото и лошо да се случи с Астана, сега те трябва да мислят за Лигата на конференциите. Успех на Астана там!", допълни българинът с опит в страната.

След отпадането от Лига Европа Астана ще продължи пътя си в Лигата на конференциите. В плейофния кръг казахстанците ще играят с албанския Партизани. А ето кой рефер ще свири на Лудогорец - Аякс.