Реваншът на Лудогорец с Андерлехт ще бъде ръководен от известен рефер от Германия

3051 0

На 23 февруари (четвъртък, 19:45 ч.) Лудогорец гостува на Андерлехт в Белгия в мач-реванш от 1/16-финалите в турнира Лига на конференциите!

*"Орлите" спечелиха първата битка на "Хювефарма Арена" с минималното 1:0 (гол на Игор Тиаго в 9-ата минута).

Днес (21 февруари) стана ясно, че съдийска бригада от Германия ще ръководи важната среща за състава на Анте Шимунджа. Главен арбитър ще бъде Даниел Зиберт, а за негови помощници са определени Ян Зидел и Рафаел Фолтин. За системата ВАР ще отговарят Паскал Мюлер и Сьорен Сторкс.

Статистиката на Даниел Зиберт

През настоящия сезон 38-годишният Зиберт е свирил точно 20 мача във всички турнири (10 в Бундеслигата, 2 в Шампионска лига), в които е показал общо 91 жълти картона, 2 втори жълти и 2 директни червени, отсъждайки и 5 дузпи. Андерлехт - Лудогорец ще бъде втори двубой на български тим, който ръководи - първият е Интер 2:1 Лудогорец (27.02.2020 година).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Анте Шимунджа: Титлата е цел Nº1 за нас! Мачът с Левски е важен, колкото този с Андерлехт