Откровен Александър Томаш: Наложи се да си говорим на висок тон

Снимка: Lap.bg

1863 0

Старши треньорът на Локомотив Пловдив - Александър Томаш, говори след домакинския успех с 3:1 над Спартак Варна в двубоя между двата тима от 28-мия кръг на Първа лига.

Специалистът призна, че този път възпитаниците му са се доближили до очакванията му, но на почивката се е наложило да си говорят на "висок тон".

Мнението на Томаш

“Влязохме страхотно в мача. Искахме гол. Вкарахме го. Доближихме се до моята представа за игра. После не вкарахме от добрите положения и утре ще го коментираме. Лампичката светна и се наложи да си говорим на висок тон.

Разбирам и момчетата, защото предните два мача можехме да ги спечелим. Имаме си цел и я преследваме. В последните минути с човек по-малко дадохме инициативата, но благодаря на футболистите за победата. Доволен съм от Сегура, не е подготвен и затова направих смяна. Тошко Павлов е контузен, затова бе извън групата”, обясни Томаш след успеха.

Ето го и противоположното мнение на Димитър Димитров - Херо за Локомотив Пловдив - Спартак Варна!