Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

5579 0

Нападателят на Левски Уелтън вкара първото си попадение за тима при победата с 2:0 над ЦСКА 1948. Бразилецът, който дойде в клуба през зимата, се разписа в 60-ата минута на мача за 2:0. Попадението му се получи красиво.

Филип Кръстев даде тон за "синя" контраатака, Уелтън си поведе, нагласи си топката и от не малка дистанция, доста зрелищно, прониза вратата, пазена от Иван Караджов - 2:0.

Бразилецът получи аплодисменти от феновете, когато бе заменен няколко минути преди края на редовното време. Той отстъпи мястото си на Здравко Димитров. Припомнете си красивия гол, който играч на Левски вкара в предишния кръг - срещу Локо (Пд).