Бомбеното торпедо на Филип Кръстев, което взриви "Герена" (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

4189 0

Полузащитникът на Левски Филип Кръстев вкара страхотен гол в официалния си дебют за тима. Новото попълнение на тима накара трибуните да се взривят в 32-ата минута и направи резултата 2:1 в мача с Локомотив Пловдив.

Кръстев получи топката на границата на наказателното поле. След това халфът успя да я овладее и да си я нагласи на десния крак. С топовен изстрел Кръстев не остави шансове на вратаря на Локомотив Пловдив Лукас Рейдър.

Мачът започна изключително интересно, като още в 20-ата минута Локомотив остана с човек по-малко, а от Левски имаха претенции за дузпа. Дали такава имаше, вижте в този материал.

Феновете на Левски показаха голям ентусиазъм за двубоя, като на трибуните на "Георги Аспарухов" се събраха около 12 000 души. Подготовката за мача започна с шествие от паметника на Васил Левски. Галерия от шествието вижте тук.