Пулев от Националния стадион - възмутен от съдията и възхитен от атмосферата (СНИМКА)

Пулев от Националния стадион  - възмутен от съдията и възхитен от атмосферата (СНИМКА)
Снимка: Lubomir Asenov / LAP.bg

13601 0

В четвъртък вечер националният стадион "Васил Левски" бе препълнен, като феновете на Левски бяха изпълнили всички възможни за тях места в двубоя срещу Айнтрахт Франкфурт. "Сините" ликуваха след добрата игра на възпитаниците на Николай Костов, която се отблагодари с гол в последните секунди на Асими Фадига за крайното 1:1.

Сред над 35-те хиляди на стадиона е бил и българският боксьор Тервел Пулев, който качи стори в социалните мрежи, за да сподели своите впечатления от мача и атмосферата.

Недоволен от съдията и възхитен от атмосферата

"През по-голямата част от мача днес на Левски срещу Айнтрахт Ф. съдията свиреше несъществуващи фалове срещу българските футболисти! Отказа да свири абсолютна дузпа на сините!

Накрая на продължението обаче българските футболисти намериха начин да отбележат изравнителен гол! Атмосферата на стадиона беше уникална, особено след гола на Левски", написа българският боксьор в личния си профил в Instagram. А след двубоя и в Германия оцениха пламенната подкрепа на феновете на Левски.