Николай Костов: Разчитаме на всички, да го знаете! Вярвам, че на който е предложено - ще преподпише

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1519 0

Старши треньорът на Левски - Николай Костов, сподели мнението си след спечеления отложен двубой над Пирин. Срещата в четвъртък вечер завърши 2:0 след голове на Уелтън и Митков и се превърна в пета поредна победа за "сините" на "Герена".

Специалистът отчете, че Пирин е бил по-добрият отбор през първото време, но и заслужената победа за възпитаниците му. Той очаква част от тях да преподпишат на "Герена" още през следващата седмица.

Мнението на Костов

"Представянето в срещата бе разнопосочно. През първото полувреме Пирин бе по-добрият. Играхме при дисбаланс. Може да е имало подценяване от някои играчи. Атакувахме неправилно и не се получаваше.

През второто полувреме вдигнахме оборотите и заслужихме победата. Създадохме много проблеми на противника.

Винаги сме непримирими и играем до последния сигнал. На някои моменти се накъса играта. Играчи на Пирин падаха, след това чакахме да се махне димната завеса, когато бяхме в подем.

Доволен съм от втората част. Много красиви голове вкарахме, а двамата Асеновци се включиха отлично.

Разчитаме на всички, да го знаете. Има време за всичко и всички, дори и за младите. Така работим - вярваме на себе си.

Имахме ритъм, но имаме и много национали, за които нямаше почивка. Те са допълнително изтощени, освен Кристиан Димитров, както и Митков.

Вярвам, че всички, на които са предложени договори - ще преподпишат с Левски. Няма да се меся в клубните дела. Нищо не ми влияе на мен. Всички, които трябва да преподписват - тренират много съзнателно", обясни Костов.

Ето кой бе определен за "Играч на мача" и какво каза след Левски - Пирин!