Директор в Айнтрахт: Имахме срещу нас нажежена атмосфера, Левски хвърли всичко

Снимка: БГНЕС

12742 0

Спортният директор на Айнтрахт Франкфурт - Тимо Хардунг, призна, че не е доволен от второто полувреме за тима в мача срещу Левски тази вечер. В първия плейоф за влизане в групите на Лига на конференциите в София двата тима направиха равенство 1:1.

"Не направихме достатъчно, главно заради второто полувреме. Загубихме структурата си там, особено в защита и в резултат на желанието си да спечелим този мач. Трябваше да имаме повече удари отпред, ние сме в процес на стиковане.

Имахме срещу нас нагорещена атмосфера. Левски хвърли всичко", започна Хардунг, цитиран от profis.eintracht.de.

"Като отбор се справихме много добре, поведохме в началото, спечелихме добре топката и често пробивахме по крилото. След това се счупихме през второто полувреме, което ни изнерви изключително много", допълни той.

"Днешният мач ни научи, че не трябва да се предаваме. Следващата седмица трябва да покажем последователност и интензивност", завърши директорът. А ето какво си призна стражът на Айнтрахт Кевин Трап.