Кевин Трап: Да си го кажем честно, Левски игра по-добре през второто полувреме

Снимка: Lap.bg

7737 0

Вратарят на Айнтрахт Франкфурт - Кевин Трап, призна, че през второто полувреме Левски е бил по-добрият тим на терена. Тази вечер, в първия плейоф за влизане в групите на Лига на конференциите, "сините" направиха 1:1 със силно представящите се германци, а можеха да мечтаят и за повече.

"Трябва да се обвиняваме за равенството, не направихме достатъчно в предни позиции през второто полувреме. Левски направи повече в мача след почивката, трябва да си го кажем честно", заяви германецът, цитиран от profis.eintracht.de.

"Ние трябва и искаме да спечелим у дома. Ще получим това нещо с голямата подкрепа на нашите фенове", уверен е стражът, който миналата година спечели Лига Европа с тима.

Трап беше наказан от новото попълнение на Левски в 90+5', получавайки гол с изстрел от около 30 метра - вижте го тук.