Децата на Левски до 14 години показаха на мъжете какво трябва да сторят с ЦСКА

Снимка: Фейсбук "levskiofficial"

2040 0

Броени часове преди старта на битката при мъжете, юношите на Левски до 14 години успяха да победят тези на ЦСКА с 2:1 в мач от 21-ия кръг на Столичното първенство.

"Сините" откриха резултата на едно от помощните игрища на стадион "Георги Аспарухов", а Любомир Каракашев възстанови равенството в 55-ата минута. Автор на победното попадение за малките левскари бе Андрей Нашев, който се разписа в 70-ата минута.

По този начин воденият от Милен Гаджев състав на Левски събра актив от 49 точки, заемайки второто място във временното класиране. Лидер е "Национал" с 50 пункта.

ЦСКА - Левски по ТВ: В колко часа и къде да гледаме сблъсъка между "червени" и "сини"?