След тъч и кошмар в "синьо": Хайнц вкара с глава срешу Левски (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

3453 0

ЦСКА стигна до важен гол в дербито с Левски на стадион "Васил Левски". В 35-ата минута на двубоя най-опасният играч на "червените" до този момент - Тобиас Хайнц, успя да открие резултата и поне временно да докосне титлата.

Попадението дойде след тъч в наказателното поле, който хвърли Тибо Вион. При него отбраната на Левски не се намеси добре, вратарят закъсня и бе изпреварен от норвежеца, който с глава насочи в мрежата му за 1:0!

Преди това, в 22-ата минута на дербито, Хайнц нацели гредата, ситуацията можете да видите в линка.

Двубоят на Националния стадион е много важен за ЦСКА, който се надява да стане шампион на България. Победа над големия съперник и загуба на точки от страна на Лудогорец в успоредния мач от последния кръг на Първа лига ще им донесе дългочаканите златни медали.