Кайседо пожела бързо възстановяване на пострадалия Георги Петков

Снимка: БГНЕС

5183 0

Нападателят на ЦСКА Жорди Кайседо пожела бързо възстановяване на вратаря на Славия Георги Петков. Днес "червените" победиха градския съперник с 3:2, но мачът бе помрачен от сблъсък между еквадореца и вратаря на "белите".

След сблъсъка Кайседо се изправи, макар и с цицина, и доигра мача. Той вкара едно от попаденията за своя тим - в 63-ата минута за 1:1. Петков обаче остана да лежи на тревата дълги минути и в крайна сметка бе откаран в болница.

"Страхотна победа, момчета и с цялото си сърце се надявам съперниковият играч да се възстанови бързо", написа нападателят в една от социалните мрежи и качи снимка от мача. Кайседо е прибавил към посланието си и две емотиконки на ръце, преплетени в молитва. По-рано помощник-треньорът в Славия Мартин Кушев говори какво е състоянието на Петков.