ЦСКА - Македония Гьорче Петров по ТВ: В колко часа и къде да гледаме мача?

Снимка: LAP.bg

9449 0

Тази вечер (28 юли) ЦСКА посреща Македония Гьорче Петров на стадион "Българска армия" в мач-реванш от втория квалификационен кръг на турнира Лига на конференциите!

*Първата среща се състоя на 21 юли и завърши 0:0! Победителят от тази двойка ще се изправи срещу победителя от Сейнт Патрикс Атлетик - Мура (1:1 след първия мач) в третия кръг от квалификациите на ЛнК.

Съставът на Саша Илич не успя да извлече максимума от визитата си в Северна Македония преди седмица, въпреки че игра цяло полувреме с човек повече и сега всичко ще се решава в София.

През отминалия уикенд "червените" успяха да победят трудно Черно море с 1:0 в среща от 3-ия кръг на Първа лига за сезон 2022/23. Голът падна в 77-ата минута, а негов автор бе току що влезлият на смяна Асен Дончев.

Отборът на Македония ГП почива цяла седмица, тъй като първенството в югозападната ни съседка стартира на 7 август.

Двубоят ще стартира в 20:00 часа и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Diema Sport 1". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на ЦСКА - Македония Гьорче Петров НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!