ЦСКА II се размина на секунди с победата срещу Рилски спортист

Снимка: CSKA.bg

1028 0

Дублиращият отбор на ЦСКА стартира сезона в Югозападната Трета лига с равенство 1:1 срещу отбора на Рилски спортист. "Армейците" водеха в резултата малко преди края, но в последните секунди домакините изравниха.

Въпреки негативния развой на срещата, в дубъла на 31-кратния шампион са доволни от представянето на своите таланти.

Ето какво написаха "червените" на своя уебсайт:

"Съставът на младите армейци, изграден само от юноши от Академията, се представи много добре, особено през първото полувреме, когато организира няколко опасни атаки. В 25-та минута многоходово разиграване завърши с центриране на Ясен Спиров отляво и активният Георги Чорбаджийски майсторски с глава откри резултата. До почивката Божев спаси силен удар под гредата на Неделчев.

През втората част червените продължиха да търсят и втори гол. В края на срещата им се отвори възможност за бърза контраатака, Илиян Антонов се отскубна от защитата, но се засуети и изпусна момента да изведе трима свои съотборници сами срещу стража на самоковлии.

В последните секунди на 4 минутното продължение Рилски спортист се добра щастливо до ремито след разбъркване в наказателното поле на ЦСКА. Следващият мач на ЦСКА II е като домакин на Гранит (Владая).

Съставът на ЦСКА II: Алекс Божев (в), Виктор Атанасов, Росен Маринов, Мартин Сотиров, Ясен Спиров (67- Йоан-Филип Чавов), Любомир Цветанов, Юлиян Илиев, Петко Панайотов (72-Лъчезар Иванов), Георги Чорбаджийски, Илиян Антонов (89-Илиян Димитров), Павел Жабов", съобщиха "армейците".

Ето кой ключов играч планират да задържат "червените"