Треньорът на Ботев Пд с обзор на загубата от Локомотив

Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

1457 0

Треньорът на Ботев Пловдив Желко Копич коментира загубата на своя тим от Локомотив в дербито на Пловдив. Той призна, че през първото полувреме Ботев е бил надигран от Локомотив, но през втората част неговият отбор е играл по-добре.

"Ще разделя мача на две половини - в първите 20-25 минути Локомотив бе по-агресивен. След това се стабилизирахме леко. През първото полувреме не играхме както искахме. През второто полувреме нашият план бе да контролираме мача, да бъдем по-офанзивни.

Имахме няколко страхотни възможности да отбележим, но не го направихме. Играхме добре след гола. И Секулич, и Ману имаха възможности, вкарахме два гола, но бяха отменени. През първото полувреме търсихме себе си, през второто играхме много по-добре.

Трябва да продължим да се борим, казах го и преди мача. Имаме контузени футболисти. Днес участваха футболисти, които не бяха тренирали цяла седмица", заяви Желко Копич.