Желко Копич: Съжалявам за играчите, раздадоха се на 100%

Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

2321 0

Ботев (Пловдив) загуби с 3:4 като домакин на Черно море след невероятно зрелище от 7-ия кръг на Първа лига.

Треньорът на "канарчетата" - Желко Копич, коментира изпуснатата в последните минути победа на своя тим, като отличи своите възпитаници за себераздаването си.

„Поздравления за Черно море. След мача с Берое, където имахме 90 минути, в които играхме на много високо ниво, в края направихме няколко грешки. Съжалявам за играчите, защото се раздадоха на 100%, но просто трябва да продължим напред и да излезем от тази ситуация", заяви специалистът след края на двубоя.

"В офанзивен план се развиваме много добре. Някои от играчите не бяха провели добра подготовка. За нас бе мач с много добри ситуации, имахме добри положения, три гола, още положения.

Трябва да продължим напред. Във футбола винаги има напрежение, всеки път е едно и също. Трябва да излезеш за трите точки и да си готов на 100%“, допълни още той.