Желко Копич: Играхме добре, не е моя работа да коментирам отменения гол

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1460 0

Треньорът на Ботев Пловдив - Желко Копич, коментира загубата на неговия тим от Лудогорец с минималното 0:1 в мач от 15-ия кръг на родната Първа лига. Въпреки загубата специалистът заяви, че е останал доволен от представянето на своите футболисти.

"Мисля, че се представихме добре и играхме на ниво. Поздравления за успеха на Лудогорец.

През първото полувреме имахме възможности, които да развием добре. Имахме и положения през втората част, от които не успяхме да се възползваме.

Лудогорец има много сериозна класа в своя състав. Опитахме всичко, направихме някой рокади, доволен съм от всички футболисти които играха днес.Не мога да коментирам отменения гол, това не е моя работа.

Точките винаги са важни, нашата цел винаги е да побеждаваме в хода на предишните двубои бяхме много близо до победите, но така и не успяхме да ги постигнем", заяви специалистът.

Ето пък какво каза Анте Шимунджа за успеха на Лудогорец.