Ужасяващо: Откриха труп преди мач във Втора лига между Спортист Своге и Беласица


Ужасяващо: Откриха труп преди мач във Втора лига между Спортист Своге и Беласица
Снимка: Официална Фейсбук страница на Спортист Своге

1434 0

Второто ниво на родния елит - Втора лига, често остава на заден план, но в днешния ден (25 ноември) се появи ужасяваща вест, която бе предадена от колегите от "Dsport".

Ужас преди мач от Втора лига

Мъртво тяло на 53-годишен мъж е уплашило футболистите на Спортист Своге и Беласица преди мача между двата отбора от 18-ия кръг на Втора лига.

Час и половина преди началото на двубоя играчи на двата отбора са забелязали тялото на мъж в реката, докато са минавали по моста, по който се стига до стадиона, като веднага са сигнализирали на полицията.

Междувременно тялото е отплувало по течението, където в последствие е намерено от полицаите и пожарникарите дошли на мястото на инцидента.

Тялото вече е идентифицирано, като все още не е ясна причината за смъртта.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Телевизията дава малко пари и клубовете спират Втора лига?

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички