Тодор Янчев и ЦСКА 1948 със сладък успех над бившите възпитаници на Илич

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

809 0

ЦСКА 1948 спечели третата си проверка по време на подготвителния зимен лагер в турския курорт Белек. Българският тим се изправи срещу сръбския Чукарички, който бе воден от Саша Илич преди да се присъедини към ЦСКА през лятото.

Възпитаниците на Тодор Янчев се наложиха с 2:1 и това се превърна във втората победа за "червените", след като преди това по време на лагера се наложиха с 2:1 над германския Ханза Рощок и нулираха с грузинския Торпедо Кутаиси.

Една от големите новини е, че победното попадение бе дело на новото попълнение Бирсент Карагерен в самия край на двубоя, като това бе и първи гол за него с "червената" фланелка.

Българският тим иначе бе по-настоятелен по време на целия двубой, но не успя да вкара положенията си и по този начин сърбите поведоха в 41-вата минута чрез Самюел Овусу, реализирал по диагонал.

Втората част обаче започна по най-добрия начин за "червените", тъй като звездата на отбора - Ивайло Чочев, изравни в 48-мата минута, докато в 86-тата дойде и моментът на Карагерен.

Пред победителите предстои проверка срещу казахстанския Аксу.

Вижте дали Сердьок ще се завърне в Черно море!