Любопитно! Кабаков свири мач в Саудитска Арабия точно преди дебюта на Роналдо

1647 0

Георги Кабаков, който е най-добрият български футболен съдия, отново ръководи мач в Саудитска Арабия. Той свири двубоя между лидера в класирането в местния шампионат Ал Хихал и Абха, съобщава „Dsport“.

Срещата се проведе също в Рияд точно преди дебюта на Кристиано Роналдо за Ал Насър.

Ал Хилал спечели с 2:1 и запази мястото си на върха. Янг Хюн-Соо откри за Ал Хилал в 21-ата минута, но Адам изравни още в 29-ата минута.

Ал Давасари донесе победата за лидера. Той реализира от дузпа, отсъдена от Кабаков.

Родният рефер и бригадата му често пътуват до Саудитска Арабия, за да свирят мачове от местното първенство.

Срещата приключи 45 минути преди първия съдийски сигнал на Ал Насър – Ал Етифак, в който официално Роналдо направи своя дебют в Саудитска Арабия. Той изведе Ал Насър с капитанската лента при успеха над съперника, вижте как се представи Кристиано.