Лазар Марин: Имаме амбиции за Купата на България

Снимка: Оф. сайт на ЦСКА 1948

1945 0

Лазар Марин бе отличен като "Играч на мача" по време на четвъртфиналния сблъсък между Арда и ЦСКА 1948, който "червените" спечелиха драматично с 1:0.

Единственото попадение в срещата бе дело на Педриньо от дузпа дълбоко в продължения, а Марин разкри мнението си за срещата и дали "червените" имат определен съперник, срещу който иска да се падне отбора му на жребия за полуфиналите.

Мнението на играча

"Искам да благодаря на момчетата, че се раздодоха 120 минути. Важното е че се класирахме, раздодохме се и спазихме очакванията на наставника.

Мисля, че добре се справихме. След 90-тата минута взехме инициативата на терена, държахме се по-добре и заслужихме успеха.

Нормално е да не съм уверен. За това са момчетата, за това е колективът и сме 25 човека.

Нямаме желание за конкретен съперник. Имаме амбиции за трофея", сподели Марин след последния съдийски сигнал.

Ето какво сподели и Тодор Янчев след Арда - ЦСКА 1948!