ЦСКА 1948 изригна след победата над Левски на „Герена“: Започнахме пътя към шампионската титла

Снимка: Lap.bg

2802 0

ЦСКА 1948 започна новия сезон в Efbet лига с победа над Левски с 2:1 насред „Герена“. „Червените“ стигнаха до успеха след обрат.

Минути след победата над „сините“ от ЦСКА 1948 обявиха, че отборът на треньора Атанас Рибарски е потеглил към шампионската титла на България.

Ето какво написаха от клуба на официалната си страница във Фейсбук:

"Победа за ЦСКА в дербито! Червените започнаха пътя към шампионската титла с победа над Левски. Въпреки изоставеното в резултата до 41-та минута, футболистите на Атанас Рибарски показаха нагледно армейския дух и стигнаха до победата.

Обратът за ЦСКА започна в края на първото полувреме, когато Педриньо отбеляза от дузпа. Второто попадение за червените бе дело на Елитон след страхотно центриране на Карагарен от корнер

Честита победа, Армейци! Само ЦСКА".

ВИЖТЕ ОЩЕ: Ексклузивно в SportLive! Рибарски: Ще бием Левски, Лудогорец и ЦСКА-София, ако не губим концентрация! От чужбина се интересуват от почти всички наши футболисти