Черно море наказа Хебър в самия край на мача и взе победата на "Тича"

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1133 0

Отборът на Черно море взе трите точки срещу Хебър в среща от 10-ия кръг на родната Първа лига. Мачът на стадион "Тича" във Варна завърши с минималното 1:0 за "моряците", а и определено не бе един от най-вълнуващите и нямаше много интересни ситуации.

Домакините контролираха срещата през по-голямата част и може да се каже, че заслужено стигнаха до успеха. Футболистите на Черно море пропуснаха няколко ситуации и през двете полувремена.

Единственото попадение падна в края на срещата. В заключителните минути на "моряците" организираха контраатака, при която Мазир Сула изведе Николай Златев на страхотна позиция, а 17-годишният нападател хладнокръвно преодоля стража на гостите, с което оформи и крайния резултат във Варна.

След седмица Черно море ще пътува до Пловдив за гостуване на Локомотив, а Хебър приема у дома Ботев Враца.