Десет от Черно море не успяха срещу Септември в София

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1137 0

Отборите на Септември София и Черно море направиха нулево равенство (0:0) в предпоследен мач от деветия кръг от родната Първа лига.

Отборът от Варна навярно трябва да съжалява повече за пропуснатия шанс да грабнат трите точки, тъй като „моряците“ изпуснаха дузпа в 60-ата минута чрез Мади Кета след час игра.

Десет минути преди това пък Закария Беншаа от Черно море беше изгонен с директен червен картон след грубо влизане в краката на противников играч.

Точката пък направи така, че отборът на Илиан Илиев вече заема четвъртото място с 16 пункта, докато Септември се изкачи до десетото място с осем точки.