Кайзер извоюва точка на Ботев (Пд) на негостоприемния "Тича"

Снимка: Actualno.com / Елин Андреев

1030 0

Черно море и Ботев (Пловдив) не успяха да се победят, нито да си вкарат гол в двубой от 25-ия кръг на Първа лига. Двубоят на стадион "Тича" завърши 0:0, като домакините имаха по-добрите шансове за отбелязване, но стражът на "канарчетата" Даниел Кайзер се представи силно. Равенството остави Черно море шести в класирането, а Ботев е на четвърто място.

Пловдивчани можеха да отбележат в края на първата част, когато Балтанов бе намерен на отлична позиция и стреля от няколко метра, но Иван Дюлгеров отрази.

Второто полувреме започна с натиск на Черно море, продължил около четвърт час. Кайзер направи още едно чудесно спасяване в 84' - Патрик Андраде шутира мощно по земя, но полският страж се разтегна и отрази.