Локомотив Пловдив с втора поредна убедителна победа

Снимка: Facebook

877 0

Локомотив Пловдив записа втора поредна убедителна победа в Първа лига. Пловдивчани победиха с 4:1 отбора на Дунав двубой от 25-ия кръг на първенството. Само преди седмица отборът постигна успех и срещу Берое със същия резултат.

Отличен мач направи капитанът на Локомотив- Димитър Илиев, който се разписа два пъти в мач номер 100 с черно-белия екип. Рамките на 10 минути - между 24-ата и 34-ата минута, феновете в Пловдив се насладиха на голово шоу с три попадения, дело на Димитър Илиев в 24' и Един Бахтич 34' за Локо, и Исмаил Иса в 30' за Дунав.

Илиев се разписа и за 3:1 в продължението на първата част. Игор Банович оформи крайното 4:1 секунди преди края. Пловдивчани вече са на осмо място в класирането, докато Дунав е предпоследен.