Дунав с първи успех в Първа лига през сезона, надви 10 от Септември

Снимка: Оф. сайт на Левски

751 0

Дунав (Русе) постигна успех с 2:0 у дома над Септември София в първи мач от 6-ия кръг на Първа лига. Това бе първи успех за русенци от началото на сезона, докато Септември записа трета поредна загуба.

През първото полувреме нямаше попадения, като и двата гола паднаха през втората част.  Мартин Ковачев се разписа в 69' и Ахмедов в 75'.

Гостите играха с човек по-малко от 57-ата минута, когато беше изгонен Стоянов с втори жълт картон. Това се оказа и решаващо в двубоя, тъй като и двете попадения поднаха, след като Септември остана с 10 души на терена.