Берое и Славия не успяха да се победят, четъврти мач за двата отбора без победа

721 0

Берое и Славия не успяха да се победят и направиха 1:1 в Стара Загора в среща от 15-ия кръг на Първа лига. В четвърти пореден мач двата тима не успяват да запишат победа. Берое е с две равенства и две загуби, докато "белите" - един хикс и три поражения.

И двете попадения паднаха през втората част, като през първата липсваха чисти положения и премина скучно. 12 минути след подновяването на играта Берое излезе напред в резултата. Венцислав Василев засече центриране от фаул и прати топката във вратата на Георги Петков.

В 80-ата минута влезлият като резерва Иван Минчев изравни, шутира от далечна дистанция и прати топката във вратата на Макенджиев.