14167 0

Отборът на Кристиано Роналдо - Ал Насър, губеше на почивката от Ал-Тавуун с 0:1 в мач от втория кръг на Саудитската професионална лига. В края на първата част се стигна до ситуация, която обаче ще се коментира дълго време.

Отменената дузпа

Добавеното време на първата част бе 8 минути. В неговия край главният рефер отсъди дузпа в полза на Ал Насър, след като прецени, че Секо Фофана е бил фаулиран в противниковото наказателно поле. Кристиано Роналдо веднага взе топката и се насочи към мястото за изпълнение на 11-метровия наказателен удар.

Главният арбитър обаче бе посъветван от ВАР стаичката да прегледа отново ситуацията на екрана. Той направи това и прецени, че е било играно чисто срещу Секо Фофана и промени първоначалното си решение.

След последния съдийски сигнал Роналдо се насочи бесен към съблекалнята, като дори си позволи да се обърне към четвъртия рефер и да излее яростта си от решението на неговия колега на терена.

Следете срещата Ал Насър - Ал-Тавуун с участието на Кристиано Роналдо НА ЖИВО със SPORTLIVE.BG!