1412 0

Защитникът на Пари Сен Жермен Хуан Бернат си изкара червен картон по време на мача между парижани и Ал Насър. Това се случи към края на първото полувреме на приятелския двубой.

Левият бек закъсня да играе с топката и като последен в отбраната на парижани фаулира играча на саудитците, който спринтираше отляво. Съдията не се поколеба и му показа червен картон. Това се случи при резултат 1:1.

Бернат не прие съдийското решение и с жест попита рефера дали е сериозен да го санкционира така. Двубоят в Рияд е доста зрелищен, като за една част вече паднаха 4 попадения - по 2 за двата тима. А ето красивия гол, с който Лео Меси откри резултата.