"Дружбата от Мадрид": Рамос "подари" втори гол на Роналдо срещу ПСЖ (ВИДЕО)

4505 0

Кристиано Роналдо прави фурор в дебюта си в Саудитска Арабия, и то срещу звездната селекция на ПСЖ. Срещу големия си съперник на терена - Лионел Меси, португалецът вече има два гола, като те бяха достатъчни за 2:2 до почивката между двата отбора.

И, докато първият му гол падна след дузпа (която породи сериозни дискусии), то второто му попадение е с асистенцията на не кой да е, а на... бившия му съотборник в Реал Мадрид Серхио Рамос.

Рамос "подари" гол на Кристиано Роналдо

В добавеното време на първото полувреме и при резултат 1:2 към Роналдо беше насочено центриране от левия фланг. В типичен стил Кристиано бе над всички във въздуха и успя да стреля с глава, но за негово огромно съжаление топката срещна страничния стълб.

Все пак кълбото остана в игра и изглеждаше така, че Серхио Рамос лесно ще изчисти и обезвреди ситуацията. Испанецът обаче сбърка фатално, подари топката на Роналдо, който с кинжален удар от едва няколко метра този път не сбърка - 2:2.

Във видеото може да видите комичната грешка на Рамос, а след това да се насочите към това, което се случи в последния епизод на сблъсъка Роналдо - Меси