ВИДЕО: Брутално меле между босненски фенове и полиция в Албания


ВИДЕО: Брутално меле между босненски фенове и полиция в Албания
Снимка: Getty Images

4163 0

Фенове и полиция влязоха в открит сблъсък по улиците на албанската столица Тирана след двубоя между местния отбор Тирана и босненския Жрински Мостар в Лигата на конференциите, завършил с победа за гостите с резултат 0:1.

След мача ултрасите на Жрински Мостар ликуваха на улицата, но когато дойде полиция, те влязоха в жестоко меле с тях и се стигна до грозни сцени.

В социалните мрежи се появиха множество видеа от инцидента, на които се вижда как летят столове и други предмети към полицаите. Органите на реда пък отвръщат със сълзотворен газ, като се стигна и до физически сблъсъци.

Задържани са 25 души, а по един фен и полицай са ранени и са прехвърлени в болница без опасност за живота. Медиите в Босна веднага защитиха феновете, като пишат, че полицията се е държала брутално с тях.

Провокации се очакват и за гостуването на ЦСКА в Северна Македония, заради което "червените" ще бъдат изведени с полицейски ескорт.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички