Унгария загря за Европейското първенство по футбол с минимален успех над Кипър

1006 0

Участникът на Европейското първенство по футбол Унгария победи с минималното 1:0 отбора на Кипър в приятелски мач, който се състоя 7 дена преди старта на Евро 2020.

Единственото попадение в срещата падна в 36-ата минута, когато Андраш Шафер се разписа във вратата на кипърците. В 88-ата минута пък Неманя Николич пропусна да покачи на 2:0, след като изпусна дузпа!

Унгарците имаха игрово преимущество в хода двубоя, но точните им удари не бяха много, докато вратарят на Унгария блесна с три спасявания. Статистиката накрая показваше следното:

Притежание на топката: 60:40

Голови положения: 11:5

Точни удари: 2:3

Научете във връзките как развиха другите приятелски срещи между Северна Македония - Казахстан и Финландия - Естония.