Умее ги тези неща! Филип Кръстев изведе България напред с фамозен гол! (ВИДЕО)

Снимка: facebook / BulgarianNationalTeam

2428 0

България преди малко поведе на Азербайджан, след като Филип Кръстев отново демонстрира любимото си изпълнение. Халфът владее почти до съвършенство правия вътрешен удар и има не един и два гола по този начин.

Нямаше ъглов удар!

В 59-та минута естонският съдия Тохвер грешно отсъди корнер за нашите момчета - домакините спряха да играят, очаквайки реферът да промени решението си, Десподов разигра късо с Кръстев, който от сравнително малък ъгъл по ювелирен начин не остави шанс на вратаря.

Бившият играч на Левски демонстрира същата техника на удар като при страхотния си гол срещу Славия преди почти две години, само че позицията тогава бе различна. Левски спечели въпросния мач с 2:1 като гост.

Още: Криминални мачове от турнира на България и с участието на четвъртите в света (ВИДЕО)

В контрола и пак чрез Десподов! България прекъсна серията от 11 срещи без победа след 492 дни (ВИДЕО)